Çekmeköy, Sancaktepe ve Ümraniye’nin Buluşma Noktası

Yağmur Ulutaş Sanat Akademi’de

Geleneksel Türk Müziğinin İncisi Kanun ile Müzikal Bir Yolculuğa Çıkmaya Hazır Mısınız?

 

Kanunun eşsiz sesiyle geleneksel Türk müziğinin zengin dünyasını keşfetmek, duygularınızı müziğin nağmeleriyle ifade etmek için uzman kanun ustalarımız ve deneyimli müzisyenlerimizle buradayız. Kanun kurslarımız, her yaş ve seviyeden müziksevere kapılarını açıyor, bu eşsiz enstrümanı öğrenmek isteyen herkesin ihtiyaçlarına uygun dersler sunuyoruz. Öğrencilerimize, parmaklarını kanunun telleri üzerinde ustalıkla gezdirerek, geleneksel Türk müziğinin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkma fırsatı sağlıyoruz.

Disiplin, sabır ve özveri gerektiren bir süreç olan kanun eğitiminde alanında uzman ve deneyimli kanun ustalarımız, öğrencilere ilham vermek ve müzikal yeteneklerini geliştirmek için özenle hazırlanan ders programları ve tekniklerle yaklaşırlar. Eğitim süreçlerimizde kanuna yeni başlayanlar için temel teknikler ve eserlerin yanı sıra geleneksel Türk müziğinin makamlarını ve usullerini öğretirken, deneyimli kanun icracıları için daha karmaşık eserlerin ve icra tekniklerinin ustalaşma fırsatı sunuyoruz.

Siz de geleneksel Türk müziğinin kalbinde yer alan kanunun büyülü dünyasına adım atmak, müziğin sizi nereye götüreceğini keşfetmek ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.