Çekmeköy, Sancaktepe ve Ümraniye’nin Birleştiği Noktada

Yağmur Ulutaş Sanat Akademi’de

Sanatın İncisi Keman ile Sihirli Bir Yolculuğa Çıkın!

 

Kemanın büyülü sesiyle sanatın sınırlarını keşfetmek, duygularınızı müziğin tınılarıyla ifade etmek için tecrübeli eğitmenlerimiz ile buradayız. Müziğin teorik ve pratik yönlerini bir araya getirdiğimiz keman kursumuz, her yaştan ve seviyeden öğrencilere kapılarını açmakla birlikte başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar her öğrencinin ihtiyaçlarına uygun dersler sunmaktayız. Öğrencilerimize, kemanın telleri üzerinde parmaklarını gezdirerek, yayı ustalıkla kullanarak müziğin gücüyle duygularını ifade etme fırsatı sağlamaktayız. 

 

Disiplin, sabır ve özveri gerektiren bir süreç olan keman eğitiminde alanında uzman ve deneyimli keman eğitmenlerimiz, öğrencilerimize ilham vermek ve müzikal yeteneklerini geliştirmek için özenle hazırlanan ders programları ve tekniklerle yaklaşırlar. Eğitim süreçlerimizde keman eğitimine yeni başlayanlar için temel teknikler ve notaları öğretirken, deneyimli öğrenciler için daha karmaşık parçalar ve ileri seviye çalma tekniklerini keşfetme fırsatı sunuyoruz.

 

Siz de kemanın sihirli dünyasına adım atmak, müziğin sizi nereye götüreceğini keşfetmek ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.