Çekmeköy, Sancaktepe ve Ümraniye’nin Buluşma Noktası

Yağmur Ulutaş Sanat Akademi'de

Geleneksel Türk Müziğinin Nefesi Ney ile Tanışmaya Hazır mısınız?

 

Neyin eşsiz nağmeleriyle geleneksel Türk müziğinin büyülü dünyasına adım atmak, duygularınızı müziğin derinliklerinde keşfe çıkarmak için uzman ney ustalarımız ve deneyimli müzisyenlerimizle birlikteyiz. Ney kurslarımız, müzikseverlerin her yaş ve seviyeden ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Neyi öğrenmek isteyen herkes için kapılarımızı aralıyoruz ve öğrencilerimize neyin büyüleyici dünyasını keşfetme fırsatı sunuyoruz.

Ney eğitimi, sabır, disiplin ve özveri gerektiren bir süreçtir. Alanında uzman ve deneyimli ney ustalarımız, öğrencilere ilham vermek ve müzikal yeteneklerini geliştirmek için özenle hazırlanan ders programları ve tekniklerle yaklaşırlar. Temel tekniklerden geleneksel Türk müziğinin makamlarına ve usullerine kadar, eğitim sürecimizde her seviyeden öğrenciye hitap ediyoruz. Deneyimli ney icracıları için ise daha karmaşık eserlerin ve icra tekniklerinin ustalaşma fırsatı sunuyoruz.

Siz de geleneksel Türk müziğinin ruhunu taşıyan neyin büyülü sesleriyle kendinizi ifade etmek, müziğin sizi nereye götüreceğini keşfetmek ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.