Çekmeköy, Sancaktepe ve Ümraniye'nin Kesiştiği Noktada

Yağmur Ulutaş Sanat Akademi'de

Ud ile Sanat Dolu Bir Yolculuğa Hazır Mısınız?

 

Udun büyülü sesiyle sanatın sınırlarını keşfetmek, duygularınızı en saf haliyle ifade etmek için deneyimli eğitmenlerimizle buradayız. Müziğin teorik derinliklerini pratiğe döktüğümüz ud kurslarımız, her yaş ve seviyeden öğrenciye kapılarını açıyor ve başlangıç seviyesinden ileri düzeylere kadar her talebe uygun dersler sunuyor.

Disiplin, sabır ve özveri gerektiren bir süreç olan ud eğitiminde uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz, öğrencilere ilham vermek ve müzikal yeteneklerini en üst seviyeye çıkarmak için özenle hazırlanan ders programları ve tekniklerle yaklaşıyorlar. Kurslarımız, ud eğitimine yeni başlayanlar çin temel teknikler ve eserlerin yanı sıra geleneksel Türk müziğinin makamlarını ve usullerini öğretirken, deneyimli ud icracıları için daha karmaşık eserlerin ve icra tekniklerinin ustalaşma fırsatı sunuyoruz.

Siz de geleneksel Türk müziğinin kalbinde yer alan udun büyülü dünyasına adım atmak, müziğin sizi nereye götüreceğini keşfetmek ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.